KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 16152090
nr 1615 2090
Helmtrud Nyström
(f. 1939), Sverige
Färgetsning, Talare i månsken. Signerad, numrerad 19/90, daterad 24x20 cm, yttermått inklusive ram: 42x32 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 april 2024
kl 20:12:44
18/4 13:25:35
22 apr
Helmtrud Nyström
Läs mer om Helmtrud Nyström